Відгуки про компанію Own-shop
- Наталья В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
все добре токо написано шо 9 зон шо гріє. а оказується шо токо на спині. зпереді немає.
- Тетяна У.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Виталий Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Кульчицька І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Екатерина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Катерина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вікторія В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Лілія С.
- Ольга Ш.
Отличный магазин!
Отличная консультация, отдельное спасибо за срочну отправку!

