Відгуки про компанію Own-shop
- Тетяна Г.
- Наталія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Василь С.
- Сергей И.
- Анна В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Алексей К.
Все супер. Швидко зв'язалися, проконсультували. Відправили на наступний день. Прийшла посилка добре запакована.
Рекомендую. Чудовий магазин!!! - Игнатьев Е.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Віктор Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Люба В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр І.

