Класична дитяча коляска 2 в 1 Adamex Katrina
Універсальна багатофукціональна дитяча коляска Adamex Katrina 2 в 1 на класичній, хромованій рамі та 35-сантиметрових надувних колесах. Коляска Адамекс Катрін випускається в Польщі, у комплектації 2 в 1

На сьогодні внаслідок новітніх технологічних розроблень екошкіра перевершує натуральну шкіру за деякими характеристиками.
Екошкіра має високі гіпоалергенні показники, тому що в складі сировини немає шкідливих речовин, що дуже важливо для новонароджених дітей. Структура матеріалу має високий коефіцієнт повітропроникності, тому він гігроскопічний і не створює парникового ефекту. Екошкіра не перегрівається на сонці та не твердне на морозі, вона завжди приємна та тепла на дотик. Фактура поверхні точно імітує натуральну шкіру. Стійкість до стирання та розриву екошкіри — порівнянна з найкращими зразками матеріалів натурального походження. Високі тактильні властивості — м'якість на дотик і еластичність. Складається з 80% бавовни та 20% поліуретану. Для чохлів використовуються матеріали гарної якості та різноманітних кольорів, які не блякнуть на сонці та не бояться опадів. Має м'яку підвіску передньої й задньої осі, зручну, регульовану ручку з обшивкою з екологічної шкіри, а також великий кошик для покупок. Оббивка люльки та прогулянкового блока виготовлена з найвищої якості бавовняної тканини. Купивши Адамекс Катрину — ви отримаєте поєднання класичного дизайну із сучасною ергономікою. Люлька та прогулянковий блок мають регульовану спинку, сонцезахисний козирок, а також збільшене вентиляційне вікно в задній частині капюшона. Adamex Katrina зручна та проста в обслуговуванні завдяки простій системі монтажу модулів на рамі. Обидва модулі, а також автокрісло ADAMEX CARLO. яке можна купити окремо, встановлюються як обличчям, так і спиною до напрямку руху. У коляски Адамекс Катріна недорога ціна, порівнюючи з закордонними аналогами. Вона добре зарекомендувала себе в Україні й тому має гарні відгуки. Великий вибір кольорів.
У наявності кольору — фіолетовий, сірий
Основні характеристики коляски Adamex Katrina текстиль 2 в 1
- Надувні підшипникові колеса на хромованому ободі
- М'яка амортизація
- Хромовані елементи конструкції виготовлені з металу й алюмінію
- Ручка регулюється за висотою
- Люлька з регулюванням наголов'я, простора, досить глибока, з ручками для перенесення
- Система вентиляції
- Повне регулювання спинки в прогулянковому блоці
- Оббивка всередині люльки виготовлена з бавовни
- Знімний утеплений чохол люльки та матрац
- Сучасна та проста система встановлення колиски та прогулянкового блока
- П'ятиточкові ремені безпеки
- Підніжка регулюється
- Регульований за висотою бампер
Розміри та вага Adamex Katrina текстиль:
- Ширина шасі: 59 см.
- Розмір у розкладеному вигляді: ДхШхВ — 125х59х100 см
- Розмір у складеному вигляді: ДхШхВ — 86х59х38 см
- Сидіння: ДхШ — 90х34 см
- Люлька: ДхШхГ — 81х35х20 см
- Вага: Люлька -4,95 кг
- Прогул/блок — 5,5 кг
- Рама 8 кг.
- Колеса 4 кг.
Комплектація коляски Adamex Katrina текстиль 2 в 1:
шасі люлька - прогулянковий блок сумка для мами чехол на ножки - дощовик москітна сітка — теплі муфти-варенчики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamex |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Комплектація коляски | Сумка для дитячих речей, Антимоскітна сітка, Прогулянковий блок, Матрацик, Люлька, Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок, Дощовик |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Максимально допустима вага | 15 кг |
| Матеріал коліс | Гума (надувні) |
| Механізм складання | Книжка |
| Перекидна ручка | Ні |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Система амортизації | Пружини |
| Стан | Новий |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Тип коляски | Універсальна/комбінована |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Ширина передньої і задньої осі | Однакова |
| Додаткові характеристики | |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Вага люльки | 4.95 кг |
| Вага прогулянкового блоку | 5.5 кг |
| Вага шасі з колесами | 12 кг |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
| Два положення блоків на рамі | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Максимальний кут нахилу спинки | 170 град. |
| Матеріал дна | Пластик |
| Регульована підніжка | Так |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Світловідбивачі | Є |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 16.95 кг |
| Висота | 121 см |
| Висота спинки | 60 см |
| Глибина сидіння | 90 см |
| Довжина | 105 см |
| Довжина спального місця | 81 см |
| Ширина | 59 см |
| Ширина колісної бази | 59 см |
| Ширина сидіння | 34 см |
| Ширина спального місця | 35 см |
| Ширина спинки | 34 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 38 см |
| Довжина у складеному вигляді | 59 см |
| Ширина у складеному вигляді | 86 см |
- Ціна: 17 390 ₴



