Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча прогулянкова коляска "MACAN" T619F Blue
Дитячі коляски VOYAGE , що випускаються цим брендом, відомі в усьому світі завдяки гідному виконанню, сучасному дизайну та помірній вартості.
Коляска MACAN T619F має стильний оригінальний дизайн. У колясці використовуються міцні зносостійкі матеріали і гіпоалергенні ткани. Всі моделі порівняно легкі, тому керуватися з ними просто. Завдяки широкому та м'якому сидіння дитина почуватиметься дуже затишно і комфортно. Спинка може бути індивідуально налаштована, щоб прогулянка була комфортною та розслаблювальною дою Всех. Підставка для ніг регульована за висотою та може бути відрегульована за висотою максимально зручно та комфортно для Вашого малятка.
У кошику є місце для зберігання ваших покупок та дитячого обладнання.

Характеристики:
1. легка рама з полегшеного металу
2. складається й розкладається одним рухом руки
3. фіксатор коляски в складеному вигляді
4. широке та глибоке посадкове місце
5. поворотні блоковані передні колеса
6. спинка регулюється за висотою до горизонтального положення
7. регульована підніжка
8. добра амортизація
9. глибокий регульований капюшон
10. об'ємний кошик для речей
11. 5-точкові ремені безпеки
12. стоянкове гальмо
13. компактна в складеному вигляді
14. Москітна сітка
15. Чохол для ніжок
Габарити:
1. вага: 10,3 кг
2. вага з коробкою: 11,9 кг
3. Габарити коробки: 45 * 20 * 84 см
4. розміри в складеному вигляді: 30 * 84 * 54 см
5. розміри в розкладеному вигляді: 100 * 102 * 54 см
6. ширина сидіння; 35 см
7. Ширина колісної бази: 54 см
8. довжина місця для сну: 93 см
9. діаметр задніх/передніх коліс: 19 / 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Комплектація коляски | Антимоскітна сітка, Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Механізм складання | Книжка |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Система амортизації | Пружини |
| Стан | Новий |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Додаткові характеристики | |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Регульована підніжка | Так |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 10.3 кг |
| Висота | 102 см |
| Висота спинки | 49 см |
| Довжина | 100 см |
| Довжина спального місця | 93 см |
| Діаметр задніх коліс | 19 см |
| Діаметр передніх коліс | 15 см |
| Ширина | 54 см |
| Ширина колісної бази | 34 см |
| Ширина спального місця | 35 см |
| Ширина спинки | 41 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 84 см |
| Ширина у складеному вигляді | 30 см |
- Ціна: 5 788 ₴












