Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед сталевий гірський Gemini Azimut FRD колеса 24", сталева рама 15,5"
На гірському велосипеді Azimut Gemini 24" FRD все розраховане до дрібниць, все зроблено для того, щоб, не відвертаючи уваги за дрібниці, і можна було з упевненістю вибрати будь-який, навіть найважчий маршрут. Подвійні посилені ободи, дискові гальма, перемикачі SUNRUN RD-HG-40A — це далеко не повний список його переваг! Стильний дизайн, подвійна підвіска, чудова амортизаційна вилка дадуть тобі змогу не відвертати уваги під час катання й отримувати задоволення повною мірою.

Діаметр коліс |
24" |
Кількість швидкостей |
21 |
Рама |
Високоміцна сталь "High tensile steel" рама із заднім амортизатором, розмір — 15,5'' |
Вилка |
Пружинно-еластомірна, хід 40 мм |
Кермо |
Ергономічного типу. Високоміцна сталь. Ширина 600 мм |
Каретка |
Картридж, квадрат XR-A01 |
Шатуни |
сталь, 24*34*42T із захистом від потрапляння одягу |
Задній перемикач |
SUNRUN RD-HG-40A |
Передній перемикач |
SUNRUN FD-QD-35A |
Ручки перемикання |
SYPO AC-N08 L3 R7, моноблоки (важільного типу) |
Касета/тріскачка |
FALCON 14-28Т 7-ск, індексна |
Втулка передня/задня |
сталь, кулькові підшипники, посилений литою фланець 14G 36H, передній ексцентрик |
Ободи |
Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
Покришки |
Wanda 24*1,95 універсальний протектор |
Гальма |
дискові, механічні Yinxing DB-01 ротор 160 mm |
Сідло |
Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 240*150 mm Azimut |
Педалі |
пластикові платформи з зачіпками, на кульковому підшипнику |
Колір |
чорно-червоний, сіро-блакитний, сіро-зелений, чорно-сірий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azimut |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 16 кг |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Колір | Помаранчевий |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | 15.5" |
| Рік випуску | 2021 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 40 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кермо | Прямий |
| Кількість зірок | 3 |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Тип профілю | Двостінний |
- Ціна: 9 630 ₴





