Спортивний підлітковий гірський велосипед Crosser Bright 20"
Алюмінієвий дитячий гірський велосипед із дисковими гальмами Crosser Bright 20" — дитячий гірський алюміній спортивний велосипед для дітей від 7 до 12 років зі зростом від 116 см до 140 см.
У наявності кольору — зелений, сірий, білий, жовтогарячий, чорний

Велосипед Crosser Bright 20"— це стильний і сучасний у дизайні, надійної якості дитячий гірський велосипед. Велосипед спортивний підлітковий, має колеса діаметром 20 дюймів. Алюмінієва рама велосипеда легка за вагою та міцна за своїй структурі, виготовлена із міцного алюмінієвого сплаву. Варто зазначити на велосипеді Crosser Bright 20" стоїть обладнання Shimano, 7 передач, подвійні посилені ободи та надійні дискові гальма. Велосипед — найкращий засіб, який у задоволення розвиває й підтримує фізичну форму та життєвий тонус.
Характеристики:
Рама AL 6061
Вилка MODE MD-711G SUS FORK
Обода ALLOY DOUBLE RIM
Втулки STEEL HUB 6 HOLE DISC BRAKE USE
Задний переключатель SHIMANO TY22
Покришки 20" CHAOYANG TYRE
Каретка Kenli bearing B.B set
Тормозa SPARKLE DISC BRAKE
Винос STEEL SWALLOW HANDLEBAR
Підсідельний штир ALLOY STEM AHEAD
Передній перемикач NILШатуниCHINA 40T
Касета CHINA 14-28T 7SPD INDEX
Кермова колонка NECO
Манетки SHIMANO RS35 7S
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | 10 |
| Рік випуску | 2019 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кермо | Прямий |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Крила | Так |
| Кріплення дискового гальма | Рама |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Тип профілю | Двостінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса | 20" мм |
| Колір | Салатовий-Неон |
- Ціна: 7 310 ₴






