Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед гірський Crosser Force G-FR/D-1 24"
Crosser Force — комфортний і надійний підлітковий велосипед для повсякденного використання. Має занижену раму для зручної посадки, яка підійде для велосипедистів високого зросту або дівчат. Комфорт під час їзди забезпечить амортизаційна вилка Zoom. Трансмісія Shimano на 21 швидкість, дискові гальма, подвійний обід — все це надати надійність і зручність під час велопрогулянок. Велосипед Crosser Force чудовий вибір для велосипедистів-початківців.
| Обладнання | |
| Вилка | ZOOM CH-325DB |
| Кермова | NECO безнарізна |
| Вынос | ZOOM TDS-C41-8 |
| Каретка | NECO B910 герметична |
| Втулки | VP MODUS алюмінієва |
| Касета | SHIMANO TZ21 7S INDEX |
| Гальмо | ZOOM DB220 дискові |
| Шатуни | PROWHEEL MA-A633+ 24*34*42T*152L алюм. шатун |
| Ободи | STARS J19SZ |
| Покришки | CHAOYANG H5129 24*1.95 |
| Манетки | SHIMANO EF51 |
| Передній перемикач | SHIMANO TZ30 |
| Задній перемикач | SHIMANO TX35D |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Колір | Синій |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | 15,5-17" |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кермо | З підйомом |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Кріплення дискового гальма | Рама |
| Кількість зірок | 3 |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Тип профілю | Двостінний |
- Ціна: 9 690 ₴






