Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі ходунки ME 1049 HAPPY PINK з музичним блоком
ХАРАКТЕРИСТИКИ :
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Дитячі ходунки рекомендується діткам від 7 до 18 місяців. Ходунки допомагатимуть малюкові в його перших кроках. Малюк почуватиметься впевненіше та швидше навчиться ходити.
Купивши ходунки, батьки зможуть звільнити на час руки та поратися своїми справами, не турбуючись водночас за безпеку та комфорт дитини, яка зможе самостійно пересуватися кімнатою та розвивати водночас корисні навички.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс | 8 шт. |
| Матеріал виготовлення | Текстиль, Метал, Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 54 см |
| Висота від підлоги до сидіння | 27 см |
| Довжина | 64 см |
| Діаметр коліс | 55 мм |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 2 027 ₴





