Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне ліжко двоспальне з підголовніком та вбудованим насосом 203*152*46 см Bestway 67630
Опис
Модель 67630 синього кольору з вбудованим електричним насосом 220 В виготовлена за новітньою технологією FIBER-TECH TECHNOLOGY.
Однокамерна конструкція з перегородками із тисяч високоміцних поліефірних волокон, виконаними за новітньою технологією FIBER-TECH TECHNOLOGY, що забезпечує підвищений комфорт та стабільність. На відміну від традиційних ліжок, суперміцні волокна не деформуються після закінчення часу. Поверхня цього ліжка підлаштовується під ваші особисті уподобання за рівнем жорсткості, щоб зробити сон приголомшливим.
Надувне ліжко виготовлене з міцного водонепроникного вінілу, зверху вкрите флокованим шаром, що нагадує велюр, який не дозволяє постільній білизні зісковзувати. Модель 67630 має вбудований електричний насос 220 В, який накачує або завантажує ліжко за 2 хвилини.
Компактність у складеному вигляді та зручна сумка-рюкзак дадуть Вам можливість використовувати її не тільки вдома, але й взяти із собою, наприклад, на дачу.

Ширина * длина * высота: 152*203*46 см
Максимальная нагрузка: 273 кг
Цвет: синий
Вес: 8 кг
Размер упаковки: 42*46*18 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 237 кг |
| Стан | Новий |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | гума |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Висота | 460 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Ремонтний комплект | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 2 670 ₴













