Отзывы о компании Own-shop
- Володимир К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Натали Г.
Не змогли зв'язатись з продавцем,заявлений номер телефону виявився не дійсним,а це перші ознаки не доброчесності. На жаль маю досвід з такими продавцями... Ті що працюють чесно завжди на зв'язку. На даний момент я навіть коментарі не можу опублікувати
- Ксенія Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Катерина А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ганна О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Михайло Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олександр Р.
Слабкий, рветься по латкам
- Альона С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олександр Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Таня М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Компанією і товаром дуже задоволена!Рекомендую!

