Отзывы о компании Own-shop
- Юрій Я.
при морозі виключається, купував щоб на бойових виїздах заражати тепловізори. гроші бігом узяли а коли запахло возвратом товару то не відповідають. це така дяка за нашу роботу, криси тилові . китайське гімно .
- Костянтин К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Евген. Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Фурлетова А.
- Тетяна Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже гарний пупс. Відправили відразу, дуже дякую
- Владислав Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анатолій Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анна Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Коляска дуже гарна. Дочка мріяла про таку коляску. Дякую за швидке відправлення. Магазин рекомендую. :)
- Евгеній М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анна Л.
Продавец запросив передоплату, яка не обговорювалась на сайті. Крім того, в мене склалося враження, що це фейковий веб-сайт. Я двічі замовляла магнітний конструктор на різних сайтах, двічі зі мною розмовляв той же самий менеджер, який бажав передоплату
- Комментарий продавца
Шановний клієнт. На сторінці сайту, в умовах доставки та оплати, чітко написано, що всі відправки зараз здійснюються за пром-оплатою або попередньою передоплатою. Рекомендуємо перед оформленням замовлень та опублікування відгуків уважно ознайомлюватись з умовами сайту. Мирного дня!
- Комментарий продавца

