
Двухколесный алюминиевый самокат SR 2-018-11-WV, дисковый ручной тормоз, замок, амортизатор
- Нет в наличии
- Код: SR 2-018-11-WV
3 000 ₴
+380 (95) 363-05-95
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двоколісний алюмінієвий самокат SR 2-018-11-WV, РУЧНЕ ДИСКОВЕ ГАЛЬМО, замок, амортизатор
ОПИС ТОВАРУ:
Дискове заднє гальмо;
Самокат для дорослих iTrike SR 2-018 з амортизаторами (кермо 80-103 см)
Дорослий алюміній + сталь;
колеса - 2 шт (поліуритан 200 мм) ;
кермо - ширина 37 см;
підніжка;
платформа – 46*14 см;
2 амортизатори;
SR 2-018-11 - стильний та барвистий самокат, дуже зручний, маневрений та легкий в управлінні.
Складаний самокат SR 2-018-11 незамінний у міських умовах руху, його легко та зручно брати з собою у поїздку. Майданчик для ніг зі спеціальною поверхнею проти ковзання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 6 кг |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Высота рулевой стойки | 100 см |
| Диаметр колеса | 200 мм |
| Количество колес | 2 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ручной тормоз, Подножка, Амортизатор |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Белый |
- Цена: 3 000 ₴





